Kursy angielskiego toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament u notariusza
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest uznawany w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Zdobycie go wymaga długotrwałych przygotowań. Dzięki nim z łatwością zademonstrujemy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub w razie składania papierów na studia. Perfekcyjnie oceniają nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie wszędzie można zdać taki egzamin. Taką sposobność dają tylko specjalne kursy angielskiego. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki temu otrzymujemy oryginalny certyfikat. Jeśli zdecydujemy się na podejście do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu dość trudno jest się odpowiednio przygotować. Potrzebne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś obeznany, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres wiedzy i jest dostosowany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Ułatwia to dostanie się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki podzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania łatwiej jest się do nich ustosunkować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem powstałym ze względu na najmłodszych. Ocenia on znajomość języka angielskiego na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mają możliwość otrzymać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Potwierdza to ich stopień zaawansowania i zachęca do dalszych działań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im w późniejszych latach podejść do trudniejszych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z testów.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego dorosłym. Zaliczony egzamin udowadnia zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Umożliwia kontynuację nauki na wyższym poziomie i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz sposobność pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest uznawany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English oświadcza, że poradzisz sobie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając odpowiednie wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest uznawany przez najlepsze firmy. Oświadcza, że potrafisz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w biznesie.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja przystąpienia do studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych kwalifikacji. Przygotowanie do tego egzaminu gromadzi specjalistyczne słownictwo niezbędne w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Wyjaśnia to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej testu mamy możliwość swobodnej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję oraz zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że przebieg egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie nie jesteśmy w stanie określić naszych predyspozycji językowych, dobrze jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam specjaliści sprawdzą nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy odnieść się też do sugerowanych grup społecznych, ponieważ poziom egzaminu wzrasta adekwatnie do poziomów nauki. Certyfikaty są też powiązane z tym, co zamierzamy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do konkretnej pracy, prawdopodobnie zdecydujemy się na inny, niż w sytuacji składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.