Dekoracje weselne sal Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja Toruń
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne sal Toruń

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie ślubu nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które uświetnią każdą część ceremonii. Bogaty wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu wymarzonej uroczystości. Dekoracje na wesele nie muszą być wcale drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju , robiły wrażenie i były miło wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, które będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji weselnych w kościele jest zbudowanie przyjemnego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, aby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji drogi do ołtarza, samego ołtarza oraz bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczki, świeczniki, latarenki

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, aby były one poukładane z głową, żeby nie zawadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele pięknych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, żeby ukształtować korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami albo innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają duże zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Ta dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to jedna z kosztowniejszych ozdób.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Dekorując samochód także można popisać się pomysłowością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najpopularniejszych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się też wstęgi na maskę samochodu, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne są dostępne w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpasują się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a potem otoczenia i części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie współgrać tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na ślub są pokrowce, które można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Ponadto istnieje wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych świateł, girland i oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.