Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, dzięki któremu kierowanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, spajających i wspierających planowanie zasobów firmy. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe sterowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem oraz interpretację danych. Zawiera wszelkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dojście pracowników do informacji, a równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma stabilną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie potrzeby można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować niezależnie, jednakowa baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy jest to konieczne. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie wzorców procedur pracy, przyznawanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: składując, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pozwala usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, co pozwala firmie na korzystanie z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wskazane moduły oraz aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova365

Komentarze są wyłączone.