Katalogowanie

Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron to prosty i efektywny sposób na zdobycie Google. Fundamentalny pakiet dodawania stron do katalogów startuje już od 100 zł. A skuteczność? Wzrost pozycji strony nawet o kilkanaście miejsc w bezpłatnych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja zespala praktyczne rozwiązania z typowymi metodami pozycjonowania. Dostarczamy Tobie okazję do dodania linku wysyłającego do strony Twojej firmy do prawie 100 moderowanych katalogów seo. Proponujemy odpowiednie dla algorytmu wyszukiwarek artykuły SEO z sporządzoną przez ekspertów bogatą ilością słów kluczowych. Nic więcej nie musisz robić, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna w internecie. To perfekcyjna taktyka reklamy internetowej. To usługa SEO która wzbogaci Twoją firmę.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Rodzina 100 bezpiecznych katalogów seo
  • Niepowtarzalne artykuły SEO
  • Kilka pakietów katalogowania do wyboru w dogodnych cenach
  • Pewność wzrostu pozycji strony w Google
  • Najlepsza ochrona dla Twojej strony

Case study

Nie chcemy zajmować Ci czasu opowiastkami o tym jaka wspaniała jest nasza usługa dodawania stron do katalogów. Zamiast tego skoncentrujemy się na opowiedzeniu Tobie przykładu jednego z naszych Kontrahentów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że warto skorzystać z oferty katalogowania stron w formie, jaką wdrożyliśmy tylko dla Ciebie.

Pani Alicja jest właścicielką firmy sprzedającej artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby oferuje w niewielkim sklepie, jak i przy pomocy sklepu internetowego. Ma całkiem sporą konkurencję. Wbrew temu, po zamieszczeniu w naszej grupie katalogów seo 40 tekstów SEO z odnośnikiem odsyłającym do sklepu internetowego, strona www Pani Alicji wzrosła z 25 miejsca na 15. Później po dogłębnej optymalizacji strony www sklepu i opublikowaniu dodatkowych 20 artykułów SEO, strona www skoczyła o dodatkowe kilka oczek, docierając do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania w Google. Efekt dodawania stron do katalogów dość owocny. Tym bardziej, że aktualnie Pani Alicja dociera z swoimi produktami do większej liczby Klientów, a zyski z sprzedaży wciąż idą w górę.

Taki jest efekt końcowy katalogowania stron. Pewne czynności potrzebują jednak bardziej dokładnego komentarza. Na przykład to dlaczego nasi specjaliści stawiają na katalogowanie przy wdrażaniu artykułów SEO. Naszym zdaniem artykuły SEO są najefektywniejsze z tego względu, że skupiają dwa główne elementy pozycjonowania – wysoką ilość wyrażeń kluczowych i wysokiej jakości link odsyłający. Każdy artykuł SEO jest niepowtarzalny. Nie powielamy treści, bowiem może to spowodować cofnięcie się pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to pięć tysięcy znaków. Pomyśl ile odmiennych wyrażeń kluczowych oddających potrzeby klientów Google może zostać ukrytych w takim wpisie. Każdy artykuł SEO to dodatkowo jeden, wysokiej jakości link zewnętrzny. A im większa ilość takich linków, tym wyższa wartość Twojej strony w Google.

Jak widzisz katalogowanie stron to niezwykle łatwa strategia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie odkładaj tego na jutro! Wypróbuj zaprojektowane przez nas katalogi stron i zostań z nami na dłużej. Twoja strona www, identycznie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę bezpłatnych wyników wyszukiwania w Google.