Przewozy autokarowe – koszt najmu

Kursy jezykowe do certyfikatu z angielskiego toruń, ANGIELSKI TORUŃ
Certyfikaty językowe z Angielskiego – Który kurs wybrać
5 maja, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Ortodonta Toruń
4 sierpnia, 2019

Przewozy autokarowe – koszt najmu

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary cechują się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień wpływających na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. W wielu przypadkach dostępny jest również barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na specjalną okazję. Sprawdzają się w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o sprawność, pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje potwierdzają regularne testy. Istotne są też przeprowadzane badania zdrowotne, zezwalające na wykonywanie pracy. Selekcję odpowiedniej załogi nazdoruje wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, łączył się z wysoką jakością.

Żeby wyjazd przebiegał sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się wymieniają i dbają o osobisty wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na doskonałą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co oznacza bezproblemową podróżą.

Obecna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od charakteru wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku pojazdów wysokopokładowych ich ilość waha się od 32 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 18 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Dobrze także sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Przydatne będą także opinie wcześniejszych klientów, wyszukane w internecie.

KOSZT NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku doboru autokaru, koszt za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dorzucić takie składniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na rabaty. W biznesie turystycznym najlepsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga wydajniej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.