Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę szkolną

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – komu powierzyć nasze problemy?
23 stycznia, 2018
Strony WWW - Tworzenie stron i sklepow internetowych
Jak tworzyć nowoczesne strony www
29 grudnia, 2018

Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę szkolną

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Hermes Wynajem autokarów przewozy autokarowe w kraju i za granice

Wybierasz się na wycieczkę? Co jest ważne przy wyborze przewoźnika?

Najważniejszym aspektem każdej wycieczki jest wynajem autokaru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy przewozowej ? Zapoznaj się z nim, zanim zarezerwujesz bilety!

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Wielu przewoźników oferuje możliwość rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Nie wychodząc z domu możesz zaplanować podróż podróż sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko laptopa lub smartfona oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dodatkowym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeśli planujesz dłuższą podróż, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ, JAKIM AUTOKAREM POJEDZIESZ

Przy organizowaniu wielogodzinnej podróży, istotnym aspektem będzie funkcjonalność autobusu autokaru, którego będziemy pasażerami. należy upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa wygodną podróż. Coraz więcej firm transportowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- warto się z nimi zapoznać! Zobacz czy siedzenia można regulować, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może się to okazać ważne szczególnie w razie długiej drogi- będziesz mógł się zdrzemnąć , dzięki czemu droga minie ci o wiele przyjemniej Nie ma niczego bardziej męczącego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego wynajmowanego busa jest klimatyzacja. Koniecznie więc upewnij się, autokary są w nią wyposażone. Męcząca podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to również istotny czynnik długiej podróży.

Kolejnym bardzo ważnym elementem wyposażenia jest wbudowana toaleta. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczestnikom wycieczki nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz wielokrotnych postojów.

Jeśli należysz do osób, które ciężko znoszą dalekie podróże przed rezerwacją biletów dowiedz się, czy wybrany przez ciebie bus jest zaopatrzony w telewizor, gniazdka, oraz czy ma dostęp do Wi-Fi. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, Z KIM JEDZIESZ

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Daleka droga dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Kierowca może też skorzystać przerwy w kilku „ratach”. Zwracaj też uwagę, czy kierowca ma zmiennika- jeśli nie, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Sprawdź najlepiej jeszcze przed rezerwacją biletów, czy wybrana przez ciebie firma transportowa respektuje podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz czy jej kadra jest odpowiednio przeszkolona. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zainwestować w bilet droższy i mieć pewność że, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i komfort to najważniejszy obowiązek każdej firmy przewozowej wobec swoich klientów.

ZANIM ZAREZERWUJESZ BILET, SPRAWDŹ OPINIE INNYCH

Wybierając przewoźnika, warto przejrzeć opinie innych klientów Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że nie warto wierzyć we wszystko, co pokazuje internet

Planowanie podróży i długa droga wiąże się dla wielu z nas z niemałym stresem. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Powyższe porady mogą wydać się oczywiste, szczególnie dla tych osób, które podróżują dosyć często. jednak czasami bardzo łatwo przeoczyć podstawowe kwestie. Komfort w podróży ma znaczenie dlatego warto dobrze rozeznać się w ofertach, zanim wynajmiesz autokar!

Więcej na Przewozy autokarowe Toruń

Komentarze są wyłączone.