Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
25 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
Ubiegasz się o odszkodowanie? Wybierz profesjonalnego adwokata
28 kwietnia, 2017

Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Uroczystość weselna jest niepowtarzalną zabawą rodzinną, jaka powinna na dobre zakorzenić się w pamięci wszystkich przybyłych gości. Świetnie by było, gdyby przywodziła oczywiście dobre refleksje. Każda para fantazjuje o interesującym, gustownym i olśniewającym weselu. A więc takim, na którym wszyscy będą świetnie się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu oraz smakiem do samego końca.

Wesela bez mocnych trunków

W obecnym czasie nieprzerwanie oglądamy informacje wyróżniające alkohol, tytoń i papierosy elektroniczne oraz kolejne używki, m. in. kawę. Nierzadko niedojrzałe osoby przygotowując wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, zaś jedyną drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Kiedy pijemy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali oraz wcale nie drażnią nas już niezręczne komentarze ciotek, lament najmniejszych gości oraz fetor skrętów podnoszący się nad nimi (pomimo iż osobiście absolutnie nie palimy). Dj na wesele, wyszukane zakąski i główne posiłki, rozmaitego typu przyjemności oraz dobra atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Wstrzemięźliwość na wspomnianych imprezach zdarza się bardzo rzadko, lecz od pewnego czasu kilkanaście par zaczęło reklamować wymieniony styl. Dlaczego? – ze względu na dzieci, jakie nie powinny oglądać krewnych pod wpływem wytrawnych trunków, a z drugiej strony – jest to zwiastun dojrzałości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko wchodzących w skład Kościoła katolickiego, jest zdania: „fantastyczna biesiada absolutnie nie zależy od ilości spożytego spirytusu” lub „zupełnie nie potrzeba napojów z alkoholem, by świetnie biesiadować”. W przypadku ceremonii weselnych jest to o tyle interesujące, ponieważ w Polsce nadmienione okazje od dawien dawna były hojnie zakrapiane. Osoby, które zdecydowały się obecnie na wesele bezalkoholowe niejednokrotnie słyszały niepochlebne przytyki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w uroczystości lub słowa „jak to bez alkoholu?”. O ile wynajęcie fachowego wodzireja na ceremonię po prostu nie jest niczym wyrafinowanym, to brak napojów z alkoholem – już tak.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Dobre przyjęcie to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz melodia dostosowana do gustów przybyłych gości. To właśnie on wprowadza scenariusz imprezy i opracowuje najprzeróżniejsze ciekawostki. Na przyjęciu bez napojów wyskokowych jest naprawdę konieczny. Dobry DJ to obietnica znakomitej zabawy chociażby przez dwa dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego główne zadania? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to dowolne wydarzenie musi być przez niego wystarczająco wcześnie oznajmione i poprowadzone. Każdy uczestnik ma się dobrze bawić, nawet ten najbardziej nieśmiały. Praca wodzireja zaczyna się częstokroć od wytypowania uczestnikom ich krzeseł, zaś zaraz potem – razem z następnymi wydarzeniami – razem wyśpiewuje z uczestnikami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, pokazuje rozmaitego typu animacje. Wszystko to czyni w sposób wesoły, lecz wcale nie kompromitujący. Wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, głównie na imprezach bez napojów wysokoprocentowych. Trzeźwi goście niemało wymagają i to przez bardzo długi okres w przyrównaniu do takich, którzy prędko na starcie uroczystości są pod wpływem trunków.

Dj na wieczór panieński

Bez alkoholu może odbyć się bardzo dużo standardowych imprez, przykładowo wieczory panieńskie sylwester, rocznice zamążpójścia. Zamiast marnować środki na „gorzałkę”, czerwone wino i szampana, można wykazać się ociupinę lepszą wyobraźnią. Wieczór panieński czasami może ciągnąć się nawet kilka dni, zaś w trakcie zabawy Panna Młoda jest przygotowywana do sprawowania roli dobrej partnerki. Taki stan rzeczy odnosi się do wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich absolutnie nie muszą imprezować rozebrane tancerki. Przyjęcia oraz mecze bez napojów alkoholowych są znakomitą alternatywą szczególnie dla tych opracowywanych w klasycznym tonie. Wielekroć Mężowie opowiadają, iż planują bawić się świetnie na urodzinach, zaś nie tylko kolejnego dnia chwalić się współpracownikom ile udało im się wypić. Trunek jest wykorzystywany szczególnie do tego, ażeby „przysłaniać” istotne sprawy, m. in. brak czucia frajdy ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (albo ogólnie więzi społecznych) albo negatywnego percypowania dalekiej kultury. Często ludzie po prostu nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają funduszy na odpowiednią ilość alkoholu oraz tak naprawdę nie rozumieją prawdziwego powodu owego zdarzenia. Nie chodzi tutaj rzeczywiście tylko o alkohol, ponieważ wydatków związanych z ceremonią w Kościele i weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, narodziny dziecka oraz różne inne familijne uroczystości bezalkoholowe nie odróżniają się właściwie niczym od takich standardowych. W wytyczonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę wybitny DJ, na twarzy przybyłych gości górują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w obłokach, rodzice jednej oraz drugiej strony stoją poruszeni. Nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez który nierzadko owe radosne chwile biegną w niepamięć i zastępuje je wrogość, niezrozumienie, podłość oraz bójki uczestników.

Jeżeli zamierzasz wiedzieć więcej, wejdź tu – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.