Zaplecze SEO

Zaplecze SEO

Jeśli szukasz najefektywniejszej metody marketingowej, zaplecze SEO to perfekcyjne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to szereg praktycznych, indywidualnie zaprojektowanych i bardzo efektywnych stron zapleczowych, czyli stron internetowych reklamujących Twoją markę i podwyższających pozycję Twojej strony w Google równocześnie. Zaplecze SEO to metoda marketingowa, która po pierwsze pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie wzmoże jej renomę w Sieci. Po prostu większa rozpoznawalność firmy, owocne zyski i większa ilość Klientów. Jedna oferta, a tak dużo perspektyw.

Agencja Topranking zapewnia profesjonalne zaplecze SEO dla kontrahentów reprezentujących rozmaite gałęzie biznesu. Blogi internetowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony ofertowe – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować jakąkolwiek kompozycję. My kładziemy nacisk na spersonalizowane rozwiązania, oryginalne teksty i wysoką skuteczność zaplecza SEO. Przecież mamy świadomość tego, że szereg kilku stron zapleczowych mocno pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO budowane przez Topranking to:

  • Różne struktury stron pozycjonerskich
  • Odmienna adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Perspektywa zarabiania na stronach pozycjonerskich (sprzedaż linków seo, programy partnerskie, oraz umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany design
  • Fachowe teksty SEO z ogromną liczbą fraz kluczowych

Przejdźmy jednak do konkretnych przykładów. Opowiemy Ci o pewnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Partnerów – instytucji zajmującej się sprzedażą akcesoriów samochodowych. Pokażemy Tobie jak tworzymy zaplecze do pozycjonowania i jakie są skutki wykonania stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta wykupiliśmy 3 witryny i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każda z domen posiadała wyrażenia kluczowe tematycznie powiązane z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe miały odrębną adresację IP, co jest niezwykle kluczowe przy linkowaniu.

Następnym etapem było zaplanowanie wyglądu każdej strony pozycjonerskiej. Strony zapleczowe zostały zainstalowane na platformie Wordpress, a kolejno na każdej dodaliśmy ciekawe treści z odpowiednią liczbą wyrażeń kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały opracowane w kompozycji poradnika, a jedna przedstawiała konkretne produkty, które firma naszego Klienta oferuje w sprzedaży.

Potem zoptymalizowaliśmy każdą z witryn i rozpoczęliśmy mechanizm linkowania. Dla każdej strony zapleczowej założyliśmy także indywidualny profil na Facebook’u, gdzie raz na tydzień dodajemy nowe informacje o nowinkach w branży samochodowej.

Zaplecze SEO po jakiś 3 miesiącach zaczęło generować ruch. Nowi klienci zaczęli korzystać z oferty przedsiębiorstwa naszego Klienta, co było fundamentalnym celem kompletnego procesu tworzenia zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta zmieniła się, dochodząc finalnie do pierwszej 10 organicznych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

W rzeczy samej! Zaplecze SEO może istotnie wpłynąć na popularność Twojej firmy. I przyznajemy rację, strony zapleczowe mogą stać się dodatkowym źródłem dochodu. Skorzystaj z naszej rzetelnie opracowanej propozycji i zacznij promować swoją działalność w Internecie.