Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
W jakich sprawach pomaga notariusz?
7 kwietnia, 2017
dj na wesele dj łódź dj na imprezy
Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły
9 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Skuteczne odchudzanie toruń sposoby na płaski brzuch zabiegi wyszczuplające

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Szczupły brzuch jest marzeniem ogromnej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i panów. Wspaniale by było w przypadku, gdyby był ładnie umięśniony i cokolwiek atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która najbardziej nas obchodzi podczas wykonywania ćwiczeń oraz przy wybieraniu różnych diet. Osoby, które dużo ćwiczą, potrafią chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym, płaskim brzuszkiem oraz triumfalnie spacerują po plaży albo wylegują się na hamakach nad jeziorkiem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest tą strefą ciała, która przyciąga płeć przeciwną. Mamy możliwość też zauważyć takie osoby, jakim krótko mówiąc nie zależy na przesadzonym negliżu oraz w zasadzie nie pokazują tak łatwo płaskiego brzuszka. Nad kondycją powinniśmy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeżeli myślimy, że będziemy leżeć po południu na kanapie zamiast iść na aqua-aerobik czy ćwiczyć na siłowni, wtedy z pewnością absolutnie nie zrealizujemy tego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini lub spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli wciskać się w nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką albo szorty i koszulkę na ramiączkach. Każdy mówi: weź się za siebie, zadowalające efekty przyniesie odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Jednak czy naprawdę? Czy jest to naprawdę takie naturalne, jak wspominają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa i owoce, trochę gimnastyki i co najistotniejsze – brzuszków, żeby można było chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym brzuchem? Otóż niezupełnie. Odchudzanie wcale nie opiera się tylko na tych tradycyjnych rzeczach, ale dodatkowo na genetyce, czyli skłonnościach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Krótko mówiąc nie można uwolnić się od tkanki lipidowej tylko w jakimś obszarze, potrzebny jest uniwersalny wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszczyk magazynowany w ciele spala się równomiernie, inaczej mówiąc – w dowolnej części ciała równomiernie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, dotyczy całego ciała, natomiast reklamy, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, najzwyczajniej w świecie kłamią. Ważną rolę odgrywa tu genetyka, ponieważ niektóre osoby mają większe tendencje do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie przez to, że ich przodkowie oraz pozostałe osoby z rodziny, również miały z tym poważny kłopot. W czasie wykonywania tylko pojedynczych brzuszków zapewne absolutnie nie pozbędziemy się nieładnych fałdek, gdyż w tym czasie będziemy wykorzystywać niezbyt dużą ilość energii. Brzuszki hartują mięśnie w przygnębiającej nas partii i po czasie może się okazać, iż posiadamy tam więcej centymetrów aniżeli przewidywaliśmy. Mięśnie nabierają siły (uformuje się nam solidne podparcie), lecz tłuszcz przetrwa.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz rozsądnej diety i ruchu generalnego (zatem treningów dotyczących całego ciała, a nie tylko wskazanej grupy), mamy szansę zaczerpnąć z profesjonalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tu jednak o to, ażeby przez 24 godziny dawać się masować jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i darować sobie wspomniane kwestie wyliczone powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą splecione – zdrowa dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią naszą skórę, usuną cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na jakie dieta i aktywność fizyczna bynajmniej nie mogą nic zaradzić.

Ostatnio takim rewelacyjnym zabiegiem jest przykładowo liposukcja bez skalpela za pomocą urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę skutecznie wyeliminować oporny tłuszczyk z kluczowych partii ciała, np. po wewnętrznej części ud. Chodzi tutaj krótko mówiąc nie tylko o widowiskowe wymodelowanie ciała po pojedynczym zabiegu, ale także usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Profesjonalna głowica wciąga sukcesywnie fałdy skóry, natomiast fale dźwiękowe uszkadzają komórki lipidowe. Są one wkrótce wydalane z naszego ciała przez limfę, zaś potem – poprzez wątrobę. Mamy szansę też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który polepsza stan skóry, jej sprężystość, kształtuje figurę, zwalcza cellulit oraz ogranicza miejscowe otłuszczenia. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz też na mięśnie. Zaś konkretnie: stymuluje naszą skórę, tkankę pod skórą i mięśnie, by szybko oraz sprawnie wyrzeźbić ciało. Tłuszcz ulega upłynnieniu, bo oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. Natomiast ta okoliczność wpływa na to, że nasza skóra i muskuły są dokładnie rozgrzane. Tym urządzeniem mamy możliwość też zmniejszać intensywność zmarszczek wokół oczu i ust, a także podnosić owal twarzy. Sporo osób decyduje się także na zabiegi z zastosowaniem endermologii, przykładowo na lipomasaż. To chyba najpopularniejsza alternatywa, bo należy nałożyć specjalistyczny ubiór, natomiast kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ślizga się” po takim ubiorze.

Jeśli zaintrygował Cię owy artykuł, wyszukujesz efektywnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to kliknij w odsyłacz tutaj – http://depilacja-laserowa.torun.pl – a może przeczytasz właśnie to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.